Letná Terasa

     
Letná záhradná terasa, ktorá patrí k našej reštaurácii je jedna  z najväčších v centre mesta. V súčasnej dobe je jej kapacita cca 65 miest.  Terasa poskytuje úkryt pred horúcim letným slnkom a príjemné  posedenie počas letných večerov. Posedenie Vám poskytne celkovo 8 záhradných setov, ktoré sú umiestnené v príjemnom chládočku pod prístreškami v dvoch radoch. Na terase sa  môžete v kľude naobedovať na čerstvom vzduchu, ale si aj  posedieť s priateľmi  v popoludňajších a večerných hodinách. Pekné, teplé popoludnia a večery sú na posedenie s priateľmi pri vychladenom pivku alebo vínku, na nezaplatenie.   

     Naša reštaurácia ponúka produkty spoločnosti Heineken, t.j. u nás nájdete pivká značiek Krušovice, Zlatý bažant. Samozrejme okrem desať a dvanásť stupňového pivka čapujeme aj nealko, prípadne v poslednej dobe čím ďalej viac obľúbený "rádler".  Z nealko nápojov Vám ponúkneme produkty od spol. Coca-Cola, ale nájdete tu aj obľúbenú čapovanú Kofolu. Naši čiašnici Vám radi namiešajú aj drink. Maškrtníci,  hlavne z radov detí si môžu vybrať z ponuky nanukov od spol. Algida.

      Pri návšteve určite neodoláte vôni grilovaných špecialít, ktoré sú pripravované priamo na terase pred očami zákazníka.  Z ponuky špecialít od -  "utopencov", cez grilované ryby, cigánske pečienky, br. kolená, rebierká, gril. hydinu ...  si môžete vybrať v našej osobitnej Ponuke.

     Okrasou našej letnej terasy je bezpochyby pekný detský kútik, ktorý sa nachádza v zadnej časti. Tu nájdu chvíľku pre seba aj mamičky.  Zatiaľ čo sa budú ich malé ratolesti  hrať, či už na preliezkach, hojdačkách či pieskovisku, alebo obľúbenej trampolíne, možu si mamičky v kľude vypiť kávičku, či pochutiť  na zmrzlinovom alebo ovocnom pohári a pritom budú mať deťúrence celý čas na očiach.  

     Počas letných víkendových dní budeme priebežne pripravovať rôzne zaujímavé akcie, ktoré by bolo určite škoda zmeškať. O uvedených akciách, Vás budeme včas informovať a konkrétne informácie nájdete vždy v rubrike AKCIE! Rovnako Vás bude informovať aj vyvesený informačný plagát v priestoroch terasy.

  

Tešíme sa na vašu návštevu ...